Ostatni kręglarski memoriał GPP

24.04.2018

W miniony weekend zostały rozegrane ostatnie zawody w ramach kręglarskiego Grand Prix Polski. Był nim XXV Memoriału Krzymińskiego i Nowackiego, który odbył się w leszczyńskiej kręgielni.


W konkurencji młodziczek i młodzików zwyciężyli Iwona Dziamska  i Michał Bonk. Wśród młodziczek czwarta w finale była Marta Stachowiak a szósta Maja Wąsala. Z kolei wśród młodzików piąte miejsce wywalczył  Krzysztof Bartkowiak, szóste Marcin Byliński oraz siódme Patryk Dworczyk. W kat. juniorka młodsza siódme miejsce zdobyła Jagoda Dziamska. Na czwartym miejscu w kat. junior młodszy zakończył rywalizację Jakub Cwojdziński, a na siódmym Łukasz Kasprzak. W klasyfikacji drużynowej OSiR Vector Tarnowo Podgórne zajął drugie miejsce.


W zakończonym cyklu Grand Prix Polski w kat. junior młodszy triumfował Jakub Cwojdziński.  W kat. młodziczek drugie miejsce zajęła Marta Stachowiak , trzecie Maja Wąsala oraz piąte Iwona Dziamska. W kategorii młodzik trzecie miejsce zajął Krzysztof Bartkowiak, a miejsce tuż za podium Michał Bonk.