Sołecka dekoracja

25.09.2019

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Tarnowo Podgórne odbyła się dekoracja zwycięskich sołectw, które wzięły udział w XV edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne.

Nagrody w postaci pucharu i okolicznościowych czeków wręczyli Wójt Gminy Tarnowo Podgórne: Tadeusz Czajka oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne: Radosław Szukała.


Dyrektor OSiR powiedział, że … po raz pierwszy mam przyjemność nagradzać tegorocznych zwycięzców XV edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne. Tak jak w ubiegłej edycji zwyciężyło Sołectwo Tarnowo Podgórne. Dziękuję wszystkim sołtysom za inspirowanie rozwoju kultury fizycznej i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności.

W tej edycji po raz pierwszy postanowiłem nagrozić sołectwa, które nie spełniły wszystkich wymagań określonych w Regulaminie Rankingu, ale ich zaangażowanie było wyróżniające.

 

Najbardziej usportowione sołectwa gminy Tarnowo Podgórne wyniki końcowe i wysokość nagród:


1. Tarnowo Podgórne – 2500 zł

2. Przeźmierowo – 2000 zł

3. Lusówko – 1500 zł

4. Lusowo – 1000 zł

5. Sady – 800 zł

6. Sierosław – 700 zł

7. Wysogotowo – 600 zł

 

Nagrody pocieszenia w wysokości 300 zł otrzymują sołectwa: Baranowo, Batorowo, Ceradz Kościelny, Chyby, Jankowice i Rumianek.   


fot. Ania Lis