Aktualności

Dwie z trzech drużyn piłkarskich grających w wielkopolskich ligach uzyskały awans.

Zapraszamy do udziału w turnieju sołectw Gminy Tarnowo Podgórne w piłce nożnej, który odbędzie się 24 czerwca br. w Baranowie.

29.05.2018

Trzy medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zdobyli zawodnicy drużyny kręglarskiej OSiR Vector Tarnowo Podgórne.

140 zawodników z dziewięciu klubów karate rywalizowało w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w karate tradycyjnym.

21.05.2018

Pierwszego dnia Młodzieżowych mistrzostw Polski w kolarstwie torowym – konkurencje olimpijskie złoty medal zdobyły Julita Jagodzińska i Aleksandra Tołomanow.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym zatrudni osobę na stanowisko konserwator maszyn i urządzeń.

Martyna Konieczna, zawodniczka sekcji taekwondo UKS Atlas Tarnowo Podgórne zdobyła brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo olimpijskim.

W miniony weekend na trasie między Grodziskiem Wielkopolskim, Wolsztynem i Nowym Tomyślem odbyła piątej edycji GWiNT Ultra Cross. Nazwa biegu pochodzi od pierwszych liter ww. Uczestnicy mogli wybrać dystans Mini (55 km), Normal (110 km) i koronny Super (161 km czyli 100 mil).

W pięknym stylu powrócił Karol Robak, który po długiej przerwie spowodowanej kontuzją zdobył brązowy medal mistrzostw Europy seniorów w taekwondo olimpijskim.