Aktualności


W zakładce DO POBRANIA - REGULAMINY dostępny jest regulamin kolejnej konkurencji, rozgrywanej w ramach XVI edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne.


W miniony weekend w hali OSiR w Baranowie odbyło się Seminarium Technicznym JKA z mistrzem karate shotokan Tatsuya Naka.


Piłkarze czwartoligowej GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne kończy rundę jesienną na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Do lidera brakują drużynie dwa punkty.


XVI edycja Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości przeszła do historii. Jak co roku 11 listopada miłośnicy aktywnego obchodzenia Święta spotkali się przy ul. Wypoczynkowej w Baranowie, aby wspólnie przebiec lub przemaszerować trasę wiodącą wzdłuż Jeziora Kierskiego.


Wczoraj Wójt Gminy Tarnowo Podgórne wręczył powołania członkom Rady Sportu Gminy Tarnowo Podgórne na kadencję 2019-2021.


Przed drużyną Tarnovii Basket trzeci w sezonie 2019/2020 mecz w roli gospodarza w rozgrywkach II Ligi Koszykówki Mężczyzn. Tym razem do Tarnowa Podgórnego przyjeżdża drużyna Exact Systems Śląsk II Wrocław.


Wczoraj w ramach XVI edycji Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości rozegrano dwie konkurencje Rankingu Sołectw.


Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, Marszałek Marek Woźniak wręczył Stypendia Sportowe Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

08.11.2019

Sołtys wsi Lusówko wraz z Radą Sołecką zaprasza wszystkich którzy pragną pomóc małemu Szymkowi Walkowiakowi powrócić do zdrowia.


W miniony weekend rozegrano inauguracyjną rundę Lotto Ekstraliga Badmintona.