Aktualności

18.02.2019

Martyna Konieczna nie miała sobie równych i wywalczyła złoty medal XII Pomeranii Open w taekwondo olimpijskim.


Ze zwycięstwa w kręglarskim meczu Superligi mężczyzn cieszą się zawodnicy KS Alfa Vector Tarnowo Podgórne.

18.02.2019

Cztery zwycięstwa odnotowały zawodniczki TKS Kros Tarnowo Podgórne. Maja Pietraszak wygrała wojewódzki turniej kwalifikacyjny U12, który rozegrano 16 i 17 lutego br. w Kaliszu.


Zapraszamy na 6. edycję Biegu Unijnego, który tradycyjnie odbędzie się 1 maja w Przeźmierowie.


Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne pokonała w derbowym meczu Biofarm Basket Suchy Las.Na własnym boisku podopieczni trenera Marka Łodygi wygrali 101:81 (33:21, 29:18, 18:15, 21:27) i zanotowali piąte zwycięstwo w ligowych rozgrywkach.


Dzisiaj ważenie, a jutro walka o medal czwartej edycji World Taekwondo President's Cup G2.

04.02.2019

W miniony weekend Filip Prokopyszyn z KK Tarnovia Tarnowo Podgórne wziął udział w zawodach UCI International Belgian Trackmeeteing rozgrywanych w Gent, w Belgii.


Turniej tenisa stołowego, który odbył 3 lutego br. w hali OSiR w Przeźmierowie przyciągnął wielu miłośników i kibiców tej gry.


Wczoraj w Berlinie zakończyły się zawody kolarskie z cyklu Six Day Series. Udział w nich wziął Filip Prokopyszyn, który od sezonu 2019 związał się z KK Tarnovia Tarnowo Podgórne. W klasyfikacji generalnej startując w parze z Damianem Sławkiem zajęli drugie miejsce.


Po raz dziesiąty Wójt Gminy Tarnowo Podgórne przyznał stypendia sportowe dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym.