Aktualności

16.11.2017

W najbliższą sobotę w hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym odbędzie się Międzynarodowy Turniej w brazylijskim jiu-jitsu gi/no-gi DUKO CUP 5. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 10:00.


Rozpoczęła się XIV edycja Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne. Po pierwszych czterech konkurencjach na prowadzenie wysunęło się Sołectwo Tarnowo Podgórne.

14.11.2017

Tegoroczny kręglarski Memoriał J. Zybera i J. Sobierajskiego nie należał do udanych dla kręglarzy OSiR Vector Tarnowo Podgórne. W zawodach rozegranych w ramach Grand Prix Polski najlepiej zagrał Jakub Cwojdziński.


Ponad 240 osób wystartowało w czternastej edycji Biegu i marszu Nordic Walking, który odbył się w Baranowie dla uczczenia 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 4 lub 7,5 kilometra.


To już 99. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji na terenie Gminy Tarnowo Podgórne odbędzie się wiele imprez. Zachęcamy do udziału. Pamiętajcie o wywieszeniu biało-czerwonej flagi.


LOTTO Ekstraklasa w Tarnowie Podgórnym. Zapraszamy na mecz sparingowy z Lech Poznań.


W najbliższą sobotę po raz czternasty odbędzie się Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Tak jak w latach ubiegłych na starcie biegu długiego – dystans około 7,5 km, krótkiego i marszu – dystanse po ok. 4 km, stanie 300 zawodników. Start zaplanowano na godzinę 14:00 spod hali sportowej OSiR w Baranowie.


Po sukcesie młodych piłkarzy przyszedł czas na unihokeistów.


Chcesz dołączyć do prężnie rozwijającego się klubu kolarskiego? Jeśli tak, to przyjdź 7 listopada br. do hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym na pierwszy kolarski trening.


Młodzi piłkarze ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w halowej piłce nożnej szkół podstawowych.