Aktualności


Pierwszego dnia Mistrzostw Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym, które odbywają się od 18 do 23 lipca br. w Anadii (Portugalia)


2 września 2017 r. odbędzie się Mierzęcin Trail. Jest to nowe wydarzenie biegowe na terenach Puszczy Drawskiej. Dwa dystanse - półmaraton, 12km oraz biegi dla dzieci.


Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych?

13.07.2017

Z powodu awarii siłownia w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym będzie nieczynna do odwołania.


22 lipca na plaży w Lusowie odbędzie się VII Powiatowy Turniej Siatkówki Plażowej 2. osobowej. Mogą w nim wziąć udział dwuosobowe drużyny żeńskie, męskie lub mieszane.


Oto i on. Drugi odcinek cyklu reportaży o sporcie na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.

29.06.2017

Sezon kręglarski 2016/2017 był kolejnym bardzo dobrym sezonem pod względem osiągnięć i zrealizowanych celów sportowych. Był również pierwszym po połączeniu się dwóch klubów: KS Alfy Vector i OSiR Vector Tarnowo Podgórne.


Tym razem dziennikarze w swoich sportowych wędrówkach po powiecie poznańskim dotarli do Tarnowa Podgórnego. Ta Gmina kojarzy się przede wszystkim z przedsiębiorczością i przemysłem.


18 czerwca odbyły się finałowe zawody o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.


Tobiasz Pawlak z KK Tarnovia Tarnowo Podgórne zajął trzecie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego i zdobył tytuł drugiego wicemistrza podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym.