Aktualności

22.09.2017

Wrześniowej odsłonie Powiatowych Mistrzostw w kolarstwie MTB przewodziło hasło „Szukamy następców Olimpijczyków”.

20.09.2017

W sobotę 23 września br. w związku z organizowanym spotkaniem wójtów i burmistrzów obiekt OSiR w Tarnowie Podgórnym będzie nieczynny.


Po raz czternasty razem z Uczniowskim Klubem Sportowym Sprint Przeźmierowo i Gimnazjum w Baranowie zapraszamy do udziału w Biegu i Nordic Walking z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

13.09.2017

OSiR Tarnowo Podgórne zwraca się do wszystkich klubów sportowych, w tym uczniowskich, działających na terenie Gminy Tarnowo Podgórne z prośbą o podanie listy zawodniczek i zawodników, którzy zdobyli medale na Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (w kat. młodzieżowiec, junior i junior młodszy) oraz Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w 2017 r.


Dopisały Kluby, frekwencja i pogoda. W minioną sobotę po raz trzeci odbyło się „Tarnowo na sportowo”.

29.08.2017

Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne i Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne zapraszają na integracyjny rajd rowerowy "Na dwóch kołach".


Już od września ruszają zajęcia spinningowe, które będą się odbywały co wtorek o godz. 18:00.


Od dzisiaj po blisko dwumiesięcznej przerwie wynikającej z awarii i usuwania jest skutków, siłownia w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym jest już czynna.


9 września br. odbędzie się trzecia edycja „Tarnowa na sportowo”. Podczas wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 14:30 i potrwa do 17:00, swoją sportową ofertę zaprezentują kluby działające na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób z dysfunkcją wzroku, od wczoraj w poszczególnych miejscach hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym przyklejono brajlowskie tabliczki.